Péřové zavinovačky patřily do vybavičky již našich babiček. Hezky miminko zachumlat do bezpečí a tepla. 
Když se podíváte do přírody, tak každé novorozené mládě má své hnízdečko, alespoň na pár dní. U nás lidí je pomyslné hnízdo ještě důležitější, protože jsme jediní ze savců, kteří se postaví na nohy, až skoro 8 měsíců po porodu. Od matky se dítě osamostatní, až skolro v roce a pul, při prvních krůčcích. Do té doby je velmi důležité, jaké podmínky svému miminku připravíme pro dobrý start. Jednou z nich je správná poloha, aby se miminko mohlo dobře a symetricky vyvíjet. 

Péřové zainovačky JiTuli jsou navrženy tak, aby splnily její výhody.  Jsou plněny 100% husím peřím, v poměru 80/20% drané a prachové. Tato kombinace je ideální, aby dítěti udržela stálou a správnou polohu. Správná poloha v leže na zádech by měla být taková,že  miminko má v ose tělíčko s hlavičkou a celá zádíčka leží na rovné podložce. Proto musí být dodržena správná kombinace peří, aby zavinovačka nebyla přeplněna, ale naopak, peří mohlo pod miminkem pracovat a přizpůsobit se jeho tělíčku.


Celá péřová zavinovačka jde přímo z naší dílny JiTuli. Od první nitky, až po odeslaní objednávky. Všechny materiály, které použijeme, musí splnovat nejpřísnjší podmínky pro výrobu pro děti do tří let.

Peří je alfa a omega celé zavinovačky. Vybíráme jen to nejkvalitnější od českých dodavatelů. Prachové peří se nachází ve spodní části hrudníku hus a má za úkol, chránit před chladem a teplem. Pravě proto je prachové peří kouzelným izolantem a péřové zavinovačky díky němu mají termoregulační schopnost, díky které, bude vaše miminku stále v teple, ale nebude se přehřívat.


Po peří přichází sypkovina, což je je velmi hustá tkanina, aby nepropustila peří ven. Je vyráběná z jemných přízí z čisté bavlny. My pro vás vybíráme sypkovinu, které ne jen, že splňuje atestaci pro děti do tří let, ale ještě navíc má ošetření  STŘÍBROAKTIV, díky kterému jsou péřové zavinovačky JiTuli, absolutní královnou mezi zavinovačkmi.


Stříbroaktiv je antivirová a antibakteriální ochrana fungující na bázi iontů stříbra redukující obsah bakterií až o 95%! Zabraňuje množení plísní, mikroorganismů a roztočů. Můžete tak mít jistotu, že vaše miminko bude mít maximálně komfort, čisté a zdravé spaní.


Celý tento zázrak povlékneme do povlaku, s něžnými a hravými motivy v žádaných odstínech. Každá žena chce , aby ji celá vybavička krásně barevně ladila. Povlaky jsou šité ze 100% bavlny, nebo bavlněného saténu a jsou  na zip, takže se dájí kdykoliv sundat a libovolně prát. Doporučujeme proto zakoupit dva potahy na výměnu.


V rámci značky JiTuli vyrábíme jen to, co rodiče pro zdravý vývoj miminka opravdu potřebují. Dbáme na to, aby mohli všechny produkty využít na více způsobů a aby jim vydržely dlouhou dobu. Není potřeba toho mít hodně, stačí si jen správně vybrat. Třeba péřovou zavinovačku miminko následně využije jako měkkou peřinku do postýlky, a nepochybně ji pak díky kvalitním materiálům využije i nově příchozí sourozenec.


Při výrobě, balení a expedici myslíme na udržitelnost, etiku a životní prostředí. Takže péřová zaviovačka Vám od nás příjde v papírové krabici, s papírovou lepicí páskou, DĚKUJI JiTuli :-)