Vneste vašemu miminku do postýlky, kočárku nebo pokojíčku kousek sluníčka díky okrové barvě. Ta nejen připomíná slunce svými žlutými odstíny a zeminu odstínem hnědé, ale navozuje pocit bezpečí. Vaše děťátko se tak bude cítit bezpečně, kdykoli ulehne do zavinovačky nebo se zachumlá do peřinky.

Okrovou výbavičku buď pořídíte čistě jednobarevnou, nebo v kombinaci s jinými vzory. Je jen na vás, kterou kombinaci pro vaše miminko vyberete. Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech. 

Celý pokojíček můžete sladit díky výbavičce pro miminko – od zavinovačky, polštářku, hnízdečka až po mantinel do postýlky nebo tulítko. 

Máte rádi jednoduchost a eleganci? Zařiďte ve stejném stylu i výbavičku pro miminko. Pořiďte mu zavinovačku, polštářek nebo hnízdečko okrové barvy.