Stejně jako vy si nedokážete představit spaní bez pohodlného polštáře, tak je polštářek velmi důležitý i pro miminko. Miminko totiž vyhledává ohraničený prostor, na který bylo zvyklé u maminky v bříšku. A přesně to mu péřový polštářek dopřeje.

Péřový polštářek JiTuli má rozměr 40x60 cm a je polovysypaný a díky peří se do polštářku hlavička miminka propadne a polštářek nevytvoří žádný schod mezi krční páteří a hlavičkou. Miminku se hlavička naopak krásně protáhne v šíji a dítě se může krásně zatulit a klidně spinkat. Taky se jedná o skvělou prevencí proti upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Žádný jiný materiál nedokáže péřový polštářek nahradit.

Vnejší část polštářku tvoří bavlněný povlak, který můžete vybrat přesně podle vašeho vkusu. Doporučujeme také dokoupit náhradní povlaky, abyste mohli kdykoli polštářek převléct a vaše miminko bylo stále v čistém.

Stejně jako vy si nedokážete představit spaní bez pohodlného polštáře, tak je polštářek důležitý i pro miminko. Vyberte si českou kvalitu s bavlněným povlakem.