Nechte rozkvést dětský pokojíček díky výbavičce pro miminko, které zdobí drobné luční kvítky. Když se do ní vaše děťátko zachumlá při spaní nebo se jen tak rozvalí na podložce a bude si hrát, tak si bude připadat jako na jarní louce. Až bude starší, tak navíc může začít poznávat jednotlivé kytičky a jejich barvy, a rozvíjet se. 

Chtěli byste si i vy ustlat na lučním kvítí? To není problém. Na zakázku totiž děláme i povlečení na velké peřiny a polštáře. Můžete tak povlečením rozvonět jak dětský pokojíček, tak vaši ložnici. 

Péřové zavinovačky ve vzoru louky kombinujeme s bílou, okrovou, modrou, hnědou a lila barvou. Je jen na vás, kterou kombinaci pro vaše miminko vyberete. Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech. 

Chcete do dětského pokoje vpustit kousek přírody? Pořiďte miminku výbavičku se vzorem lučního kvítí v přírodních barvách.