Lesní zvířátka pohlídají spánek vašeho miminka a rozjasní dětský pokojíček, postýlku a kočárek. Jakmile vaše děťátko povyroste, samo začne objevovat jednotlivá zvířátka a poznávat je. Ježek, medvěd, liška a zajíc se stanou neocenitelnými parťáky v době spánku i hraní

S hravým vzorem lesních zvířátek na tmavě modrém podkladu pořídíte celou výbavičku pro miminko – od zavinovačky, hnízdečka až po podložku a hrací deku. 

Péřové zavinovačky ve vzoru lesních zvířátek kombinujeme s bílou a okrovou barvou. Je jen na vás, kterou kombinaci pro vaše miminko vyberete. Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech. 

Zvířátka se stanou nejlepšími parťáky pro vaše miminko. Pořiďte děťátku výbavičku se vzorem lesních zvířat, do které se zamiluje celá rodina.