Vaše příběhy jsou pro nás tou největší odměnou

Maminka Anna

Krásný den,dlouho jsem váhala,zda zavinovacku pořídit, protože mám letní miminko. Nakonec jsem podlehla a nákup provedla. Máme ji od minulého týdne a nedám na ni dopustit, miminko ani neví,že jsem ho odložila do postýlky,teplota se mu krásně drží a to ať doma nebo venku v teple. Jsem nadšená a rozhodně musím vybrat ještě nějaký super náhradní potah, vzory máte úžasné :-)


Maminka Martina

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše úžasné zboží. Je málo věcí, které bych pro našeho malého objednala znovu, ale Vaše péřová peřinka s polštářkem, to je opravdu nádhera a neváhala bych. Peřinku jsme využili nejdřív jako zavinovačku, dávali jsme ji i do kočárku, aby tam malý "nekloktal", řekla bych, že i díky ní a polštářku neměl a nemá nikde hlavičku "placatou" (samozřejmě jsme ještě polohovali). Teď když je mu 1,5 roku, tak už používáme ještě jako klasickou peřinku-přikrývku (i když už pomalu odrůstá), bez polštářku už si to nedokážeme představit. Úžasné zboží, kvalitní, krásně zpracované, úplně nádherné vzory a dekory, je prostě vidět, že je to tvořeno s pečlivostí a láskou:). A to už se vůbec nezmiňuju o tepelných vlastnostech peří.

Prostě chválím, děkuji a klidně prosím použijte můj příspěvek veřejně, já samozřejmě doporučuji všem známým.

Pěstounka na přechodnou dobu Barbora

Vážená paní Rubešová,

ve čtvrtek nám jedna paní do skladu Vaši zavinovačku pro novorozence darovala. A protože jsem si v pátek jela do porodnice pro hodně nedonošeného chlapečka, vzala jsem si ji domů a hned ji na něj připravila. Ten človíček se do Vaší zavinovačky úplně zamiloval, a já tím pádem také:-D. Je v ní moc spokojený, proto jsem si dodala odvahy a oslovila Vás s prosbou ještě o jednu. Také jsem mu u Vás objednala klučičí povlak, protože na té darované je jen růžový;-). Dnes tyrkysový s hvězdičkami dorazil a je naprosto úžasný.

 V KV kraji je nás cca 21 pěstounů na přechodnou dobu. Do péče dostáváme většinou novorozence, ale není to tak vždy. Nedávno třeba dvě kolegyně dostali dvouleté děti. Takže pokud budeme mít ve skladu 2 zavinovačky pro novorozence ( jednu mám já a  jednu od Vás) a jednu pro miminko od 3 měsíců do 6 měsíců, budeme naprosto spokojeni. Věřte, že budou pořád v oběhu.

Jediné co mě mrzí, že jsem Vaši zavinovačku neznala dřív. I moji předchozí odchovanci, by v ní byli jistě jako v bříšku. Někteří trpěli silnými abstinenčními příznaky, a tak to s nimi bylo velmi náročné.

Budu Vaše výrobky všude doporučovat, zejména mezi pěstouny na přechodnou dobu, protože lepší zavinovačku jsem ještě neviděla!

Věci po dětech přijmeme moc rádi. Vše, ale děláme dobrovolnicky, a tak nemáme žádné peníze na zaplacení...
Moc Vám děkujeme za Vaši štědrost!

S pozdravem

Barbora : foto není možné z důvodů ochrany dítěte

Babička Marcela 

Dobrý den, děkuji za vyřízení mé objednávky. Balíček přišel  brzy a v pořádku. Jsem spokojena. TuliMéďa se moc líbí a určitě bude skvělým parťákem pro malého chlapečka. 

P. S.Kupovala jsem už druhého TuliMéďu, pro mého vnuka a nyni pro vnuka mé sestry. Myslím, že Vás ještě zkontaktuji s další objednávkou. 
Maminka Marie
Když se mi narodila má milovaná dcera dostala sem od kamarádky perovou zavinovacku, Dráčka. Od začátku se mi moc líbila, ale přiznám se, že jsem hned nevěděla jak ji využít, protože se dcera narodila v létě. Přelomová situace nastala při sledování videí o možnostech polohování miminka. Od té doby se dráček ujal a já ocenila jeho skvělé vlastnosti. Dcera na něm spinkala jak v postýlce tak v kočárku. Úžasně se přizpůsobil jejímu telicku a tvořil jak příjemný tak tepelný komfort. Libilo se mi, že když se dobře natvaruje, tak krásně stabilizuje hlavičku miminka. Myslím ze díky tomu měla dobrý rozvoj pohybu a neměli jsme žádné problémy se začátky. I nyní když je dceři rok, dráčka používáme jako polštář. Dekuji