KOLEKCE VÝBAVIČEK

Nastávající maminky mají přirozenou potřebu zahnízdit a připravit miminku krásné prostředí, do kterého ho přivedou už z porodnice. Ať už se jedná o celý dětský pokojík, nebo dětský koutek v ložnici, kde má postýlku. Součástí příprav by tak neměla chybět kvalitní sladěná výbavička pro miminko, pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi vše barevně sladěné. V JiTuli vybíráme vzory i barvy tak, aby se daly snadno sladit se zbytkem pokojíčku. Zvolit tak můžete neutrální jednobarevné výbavičky, ale i hravější vzory, které přinesou do pokojíčku kousek přírody.

A co vše pořídíte v jednom vzoru či barvě? V nabídce výbaviček pro miminko najdete péřové zavinovačky, polštářky do postýlky, mantinely do postýlky, dětská rostoucí hnízdečka, hrací deky a přebalovací podložky, overalky a čepičky pro miminko, tulítka, prostěradla do kočárku i do postýlky, pro větší děti peřiny a polštářky s povlečením.

Články

Nastávající maminky mají potřebu zahnízdit a připravit miminku krásné prostředí. Vyberte si výbavičku, která udělá radost vám i vašemu děťátku.