Věděli jste, že jeřabinka symbolizuje lásku a štěstí? Možná taky při pohledu na jeřabinku zavzpomínáte na školní léta, kdy se z ní často vyráběly nejrůznější obrázky ve výtvarce. Nebo jste ji možné tajně ujídali u babičky na zahradě ještě, když byly plody pořádně kyselé. Navažte na vaše hezké vzpomínky a pořiďte vašemu děťátku výbavičku právě se vzorem jeřabinek.

Jeřabinku tvoří šedomodrý vzor v kombinaci s jemnými hnědými a okrovými bobulkami. Sladit můžete rovnou celou výbavičku pro miminko od zavinovačky, povlečení, hnízdečka až po čepičku nebo tulítko. 

Péřové zavinovačky a povlečení ve vzoru jeřabinek kombinujeme s bílou, okrovou, modrou a hnědou barvou. Je jen na vás, kterou kombinaci pro vaše miminko vyberete. Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech.

Rádi byste už odmala vedli děťátko ke vztahu k přírodě? Pořiďte mu výbavičku se vzorem jeřabinek, díky které může poznávat rostliny už odmala.