Šedá

Potrpíte si na neutrální barvy a chcete miminku pořídit minimalistickou výbavičku? Pak vás určitě zaujme šedý set. Šedou barvu snadno zkombinujete s dalšími vzory a barvami. Navíc je šedá barva symbolem moudrosti. Dejte tak děťátku moudrost do vínku už odmala. 

Šedou výbavičku buď pořídíte čistě jednobarevnou, nebo v kombinaci s jinými vzory. Je jen na vás, kterou kombinaci pro vaše miminko vyberete. Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech. 

Celý pokojíček můžete sladit díky výbavičce pro miminko – od zavinovačky, polštářku, hnízdečka až po fusak nebo tulítko. 

Máte rádi jednoduchost a eleganci? Zařiďte ve stejném stylu i výbavičku pro miminko. Pořiďte mu zavinovačku, polštářek nebo hnízdečko šedé barvy.