Zavinovačka se skládá z potahu a sypku

Potah je ze 100% bavlny a je na zip, takže se dá kdykoliv sundat a libovolně prát. Doporučujeme proto zakoupit dva potahy na výměnu. 

Péřová zavinovačka KlasikPéřová zavinovačka Klasik


Splňujeme atestaci pro děti do tří let

Sypkovina je je velmi hustá tkanina, aby nepropustila peří ven. Je vyráběná z jemných přízí z čisté bavlny. My pro vás vybíráme sypkovinu, které ne jen, že splňuje atestaci pro děti do tří let, ale ještě navíc má ošetření STŘÍBROAKTIV, díky kterému jsou péřové zavinovačky JiTuli absolutní královnou mezi zavinovačkami. Stříbroaktiv je antivirová a antibakteriální ochrana fungující na bázi iontů stříbra redukující obsah bakterií až o 95%! Zabraňuje množení plísní, mikroorganismů a roztočů. Můžete tak mít jistotu, že vaše miminko bude mít maximálně komfort, čisté a zdravé spaní.

Zapínání zavinovačky je opatřeno třemi knoflíky, můžete tedy korigovat sevření miminka podle potřeby. Knoflíky jsou ideální tím, že při zapínání a rozepínání miminko neruší, jako je tomu u zapínání na suchý zip. K těmto zavinovačkám můžete dokoupit zavazovací pás.

Péřové zavinovačky JiTuli najdete u nás i na zavazovací stuhu.Péřová zavinovačka Klasik
 


Peří je alfa a omega celé zavinovačky

Vybíráme jen to nejkvalitnější od českých dodavatelů.
Zavinovačky JiTuli jsou plněny 100% husím peřím v poměru 80/20% drané a prachové. Tato kombinace je ideální, aby dítěti udržela správnou polohu.

Prachové peří se nachází ve spodní části hrudníku hus a má za úkol, chránit před chladem a teplem. Pravě proto je prachové peří kouzelným izolantem a péřové zavinovačky díky němu mají termoregulační schopnost, díky které, bude vaše miminku stále v teple, ale nebude se přehřívat.
Materiály použité na výrobu péřových zavinovaček splňují přísné hygienické požadavky a mají atestaci Oeko-Tex Standard na výrobky pro děti do tří let.