Barevné Kapičky

Znáte pověru, že prší štěstí? Přineste barevnými kapičkami štěstí vašemu děťátku hned od narození. Hravý vzor rozzáří každý dětský pokojíček a krásné zemité barvy snadno sladíte i s jinými doplňky v podobných odstínech. 

S vzorem barevných kapek pořídíte celou výbavičku pro miminko od zavinovačky, povlečení, hnízdečka až po čepičku nebo tulítko. Při pohledu do postýlky pak můžete říkat, že vám miminko roste jako z vody.

Péřové zavinovačky ve vzoru barevných kapiček kombinujeme s bílou, okrovou, modrou a hnědou barvou. Je jen na vás, kterou kombinaci pro vaše miminko vyberete. Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech.

Hledáte krásnou a zároveň praktickou výbavičku pro vaše miminko? Pokud máte rádi hravé vzory, jistě vás zaujmou různobarevné kapičky.