Rychlozavinovačky

Pamatujete na ten známý pocit bezpečí, když vás maminka přivinula do náruče? Už od chvíle, kdy se narodíme, máme v podvědomí vzpomínku na devět měsíců, kdy jsme vyrůstali v prostoru bříška, které nás neustále okolo objímalo. A právě rychlozavinovačka pro miminko představuje prostředí, na které si tolik zvyklo. Zároveň v zavinovačce můžou už od prvních měsíců bezpečně a ve stabilní poloze pozorovat svět. A to, jak při chování, kojení, ale i v kočárku.

Díky přírodnímu bavlněnému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, se v rychlozavinovačce bude miminko cítit příjemně na rukou u maminky, v postýlce i při krmení. Jakmile dítko trošku povyroste, rychlozavinovačku snadno rozložíte a využijete ji jako podložku na hraní. 

Články


Rychlazavinovačky od JiTuli

Rychlazavinovačky od JiTuli

Hledáte letní lehkou zavinovačku? Máte rádi výrobky, které se dají využít víceúčelově? Tak přesně takto jsou navrženy naše rychlozavinovačky JiTuli.

Rychlozavinovačka pro miminko představuje prostředí, na které si zvyklo u maminky v bříšku. Dopřejte jim pocit bezpečí a vyberte barvu a vzor.