Pořiďte vašemu děťátku deku, do které se budete chtít zachumlat i vy sami. Hebká dětská deka by neměla chybět v postýlce, kočárku ani autosedačce. Díky přírodním a zároveň hravým barvám skvěle doplní dětský pokojíček a při jízdě kočárkem vám ji budou všichni závidět. 

Deky vyrábíme převážně z merino vlny, která patří mezi ty nejhebčí a nejpříjemnější na dotek. Zároveň má praktické termoregulační vlastnosti, díky kterým v létě příjemně chladí a v zimě spolehlivě zahřeje. Speciální šupinkovitý povrch vlněného vlákna navíc zamezuje množení bakterií. K dece doporučujeme pořídit miminku také praktický polštářek a prostěradlo nejen do postýlky. 

Pokud patříte mezi příznivce ekologie, tak vás navíc potěší, že merino vlna patří mezi vysoce ekologické materiály a při likvidaci se rozloží zpět do země přirozenou cestou. Nezůstane tak po ní ekologická stopa ani ve chvíli, kdy už doslouží. Připravte se ale, že bude sloužit dlouho.

Pořiďte vašemu děťátku deku, do které se budete chtít zachumlat i vy sami. Vyberte si merino deku, aby se vaše miminko cítilo co nejpříjemněji.