Jaké výhody má péřová zavinovačka JiTuli v kočárku?


Teplo. Novorozenec nemá zatím rozvinuté termreguleční schopnosti a péřová zavinovačka mu dodá stabilní teplotu díky peří, které je prodyšné a dítě se v něm nepotí. V chladném počasí zahřeje, v teplém počasí ochladí.


Ohraničený prostor  a pocit bezpečí, na jaké bylo miminko zvyklé u maminky v bříšku, pomocí pevného sepnutí. Zavinovačky mají zapínaní na knoflíky, nebo na zavazovací stuhu a vy díky tomu můžete regulovat sevření dítěte podle potřeby.


Správnou a stabilní polohu dodá miminku zavinovačka díky peří, které  mu vytvoří takzvané hnízdečko, ve kterém může dítě ležet rovně v ose. Tělíčko miminka se do peřinky propadne tak, že zádíčka leží na rovné podložce, hlavička je v prodloužení šíje. Velikost péřové zavinovačky JiTuli Klasik je přizpůsobena tak, aby zavinovala miminko nejméně do 3 měsíců a nebyla novorozenci příliš velká. Hmotnost peří odpovídá váze dítěte tak,aby peří pod miminkem pracovalo. 


Největší výhodou péřové zavinovačky v kočárku je, že pomyslné péřové hnízdečko chrání hlavičku miminka a úžasně tlumí otřesy z jízdy. Takže ji miminku dopřejte do kočárku celé jaro i léto. Pokud jsou teploty přes den již opravdu vysoké, můžete miminko do kočárku na zavinovačku jen položit. Při pokládání miminka na zavinovačku bez zavinutí, doporučuji podložit boční a spodní cípy pod dítě. 


Péřová zavinovačka JiTuli se skládá z potahu a sypku. Potah je ze 100% bavlny a je na zip, takže se dá kdykoliv sundat a libovolně prát. Zavinovačku tak můžete využívat do kočárku, i do postýlky a povlaky střídat podle potřeby.

Ještě jedná velmi praktická výhoda!
Péřové zavinovačka JiTuli Klasik má tvar čtverce, takže ji můžete využít později, společně s péřovým polštářkem, jako peřinku a polštářek do postýlky. Využijete ji tak až do 3 let dítěte.

No a když se řekne jaro , tak určitě hned vidíte rozkvetlou louku. Louku najdete i u nás na JiTuli.