Osobní konzultace u Vás doma

2 100 Kč
Skladem
ks

Chcete se připravit na příchod miminka? Pak se pojďme setkat a já Vám ráda předám své dlouholeté zkušenosti Více

Když miminko přijde na svět, jedná se pro něj o obrovskou změnu. Doteď žilo v omezeném prostoru, temnu, ve stabilní teplotě a navíc jej nadnášela plodová voda. Jediné, co slyšelo, byl matčin tep a šum, který se odehrával v jejím těle. Nyní se musí naučit přijmout nové podněty jako je světlo, hluk a změna teploty. Zvyknout si musí i na manipulace s ním a odolávání gravitaci.

Zjednodušeně to můžeme přirovnat k životu na jiné planetě, kde je vše odlišné, než jsme byli doposud zvyklí. Určitě by nám také pomohlo, kdyby nám někdo do začátku připravil vhodné podmínky. Proto bychom měli miminku také pomoci adaptovat se co nejlépe na tento svět.

Vývoj dítěte má svou posloupnost a určité zásady. Dítě se během jednoho roku, od narození, dostane až do stoje. Vše jde postupně od prvního vzpřímení, takzvaného pasení koníčku, přes druhé vzpřímení - obratu na bříško, až po klek, sed a následně stoj. Toto byste měli brát na vědomí při manipulaci s ním.

Jaký je vývoj miminka v prvních dnech jeho života? Co se děje s tělíčkem dítěte hned po porodu? Jak pomoc miminku se adaptovat ma nové prostředí? Jak na klidný spánek miminek? Jaká je vhodná manipulace s miminkem a naopak, jaké polohy jsou pro něj nevhodné? Jak podpořit správný vývoj miminka?

To vše si povíme na konzultaci v pohodlí Vašeho domova. Praha. Dojezd mimo Prahu s příplatkem 

Konzultace trvá 120 minut a budu se Vám po celou dobu věnovat já Jitka, zakladatelka JiTuli 

Objednání termínu prosím telefonicky na čísle 723 602 556 nebo na emailu: info@jituli.cz