Péřová peřinka a polštářek Kaňky Šedá + povlak na polštář Kaňky

3 530 Kč
Skladem
ks

Tradiční péřová peřinka a dětský péřový polštářek. Nemusíte se již obávat, že se Vaše dítě během noci vyruší nepříjemným chladem. Peřinka nejen že skvěle kopíruje tvar těla dítěte a tím ho krásně zachumlá, ale  navíc husí peří skvěle izoluje teplo. Dětský péřový polštářek nabízí dítěti pohodlné, měkké a teplé prostředí důležité pro jeho pocit jistoty a bezpečí, a klidný spánek. Více

Tradiční péřovou peřinku tvoří vysoce kvalitní, jemná a měkká sypkovina ze 100% bavlny a povlak, s moderním motivem, také ze 100% bavlny, který je na zip a  takže se dá kdykoliv sundat a libovolně prát. Doporučujeme proto zakoupit dva potahy na výměnu. Je plněná husím peřím, z části draným a z části prachovým, od českého výrobce. Rozměr peřinky 135 x 95 cm.

Péřový polovysypaný polštářek do postýlky vhodný pro děti. Polštářek nabízí dítěti pohodlné, měkké a teplé prostředí důležité pro jeho pocit jistoty a bezpečí, a tím uvolnění a klidný spánek. Péřový polštářek je skvělá prevence proti upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Žádný jiný materiál nedokáže péřový polštářek nahradit. Polštářek tvoří vysoce kvalitní, jemná a měkká sypkovina ze 100% bavlny a povlak, s moderním motivem, také ze 100% bavlny, který je na zip a  takže se dá kdykoliv sundat a libovolně prát. Doporučujeme proto zakoupit dva potahy na výměnu. Je plněná husím peřím, z části draným a z části prachovým, od českého výrobce. Rozměr polštářku do postýlky 60 x 40 cm.

Nemusíte se již obávat, že se Vaše dítě během noci vyruší nepříjemným chladem. Peřinka nejen že skvěle kopíruje tvar těla dítěte a tím ho krásně zachumlá, ale  navíc husí peří skvěle izoluje teplo. Výborně pohlcuje vlhkost a udržují dítě pěkně v teploučku.