Každá žena, když otěhotní, má přirozenou potřebu „zahnízdit“. Proto se pustí do tvoření dětského pokojíčku, popřípadě dětského koutku. My ženy máme rády, když vše barevně ladí. Proto se v JiTuli snažíme vybírat vzory tak, aby se daly kombinovat s jinými barvami a podtrhly pohlaví miminka, nebo naopak byly neutrální a vše se dalo využít k příštímu příchodu sourozence.

V rámci značky JuTuli vyrábím jen to, co rodiče pro zdravý vývoj miminka opravdu potřebují. Dbám na to, aby všechny produkty mohly využít na několik způsobů a aby jim vydržely dlouhou dobu. Není potřeba toho mít moc, stačí si jen správně vybrat. Například péřovou zavinovačku miminko následně využije jako měkkou peřinku do postýlky.


Neutrální vzory

Jedna z velmi oblíbených barev je okrová. Tato barva nádherně rozzáří postýlku miminka a vnese do ostatních barev veselost a radost.

Náš vzor Barevné kapičky s okrovou barvou úžasně ladí. V tomto vzoru u nás nejdete velkou škálu produktů: péřové zavinovačky, polštářek do postýlky, mantinel do postýlky, dětské rostoucí hnízdečko, pro větší děti peřinu a polštářek do postýlky, hrací deky a přebalovací podložky, overalky a čepičky pro miminko. 

Hravé Brevné Kapičky rozzáří váš dětský pokojíček. Tento neutrální vzor se hodí pro kluka i holčičku. Kombinovat jej můžete s modrouhnědou a bílou.

Nedílnou součástí dětské výbavy jsou i Tulíci. Náš velký, 90cm dlouhý kamarád TuliMeda, je nápad zkombinovaný z plyšáku, tulení a polštáře. Byl navržen do postýlky, aby děti měly možnost se k němu přitulit celým tělem, obejmout ho, nebo si dokonce na něj lehnout a spát. Děti ho využívají také jako sedátko. Tento velký kamarád, 90cm dlouhý, splnil svůj účel. TuliMeda podpoří také klidný spánek. Dítě má díky němu pocit, že není v postýlce samo a špatné sny jsou pryč.


Černé Kanky na sněhové bílé. Další z velmi oblíbených neutrálních vzorů. Čistotu bílé rozvádí kaňky, které jdou kombinovat s jakoukoli jednobarevnou barvou. Na JiTuli vzor Kaňky naleznete například na zavinovačkách v kombinaci s šedou, modrou, růžovou a okrovou barvou.

Naše květinové vzory Louka a Jeřabinka řadíme také mezi neutrální vzory. Určitě se ale najde maminka, která by svého syna do Louky nezavinula 😊

Jeřabina je šedomodrý vzor v kombinaci s jemnými hnědými a okrovými bobulkami Jeřabinek. Naše péřové zavinovačky ve vzoru Jeřabinka kombinujeme s bílou, okrovou, modrou a hnědou. Opět v tomto krásném vzoru Jeřabinka naleznete na JiTuli velkou škálu produktů, jak do kočárku i do postýlky, tak do pokojíčku. Velice praktická je na naše cestovní nepromokavá podložka. Tato stylová podložka Jeřabinka lze využít k cestování, díky její skladnosti. Využijete ji na cestách na přebalování, ale také jako podložka na hraní. Je měkká, hygienická, má voděodolný povrch a snadno se čistí. Podložka je tedy rychle připravena k opětovnému použití.

Louka je vzor, který doslova při pohledu na něj rozvoní celý pokojíček. Do Louky se i vy dospělí rádi zachumláte v posteli. Proto děláme na zakázku i povlečení na velké peřiny a polštáře. Naše péřové zavinovačky v tomto vzoru kombinujeme s bílou, okrovou, modrou, hnědou a pro holčičky lila barvou. Na JiTuli najdete ve vzoru Louka opět velkou škálu produktů, které vám nesmí ve výbavičce chybět.

Do Louky u nás na JiTuli můžete obleknout i miminko, do velmi praktických Ovaků. Ovak je overal a vak v jednom. Proč? Protože pro správný vývoj nohy je důležité dostatečné množství vzruchů – tzn. „propriocepce“. Proprioceptivní stimulace je jednoznačně vhodná také jako prevence vzniku ploché nohy u dětí. V dětském Ovaku má dítě možnost libovolně pohybovat nožičkami a hlavně je třít o sebe. Tření chodidel o sebe je jeden z nejlepších pohybu, jak na úplném začátku posílit nožní klenbu. Na JiTuli najdete Ovaky v zozných vzorech.

Teď něco pro holčičky

Starorůžové Lištičky na šedém podkladu. Jsou hravé a veselé. Starorůžová krásně podhrne krásu vaší princezny. Naše péřové zavinovačky ve vzoru Lištičky děláme i s šedým vnitřkem. 

Lištičky vám pomohou vybavit celý dětský pokojíček. Od hracích dek, podložek na přebalování, až po čepičku pro miminko. Víte, že přes hlavičku novorozence uniká nejvíc tepla z tělíčka miminka? Dětské čepice jsou skvělým doplňkem výbavičky pro miminko. Čepičky jsou zakončeny roztomilým uzlíkem, který malým miminkům úžasně sluší.
Čepičky jsou vyrobeny z bavlny nejvyšší kvality s 5% obsahem elastanu. Díky tomu se perfektně přizpůsobí dětské hlavičce a zajistí mu dokonalé pohodlí.


Na závěr něco pro milovnice princezen

Vzor Princezny je navržen jako omalovánky, takže například povlečení do postýlky, si může vaše princezna, vybarvit fixy na textil podle její fantazie. Princezmy jsou něžné na bílém podkladu a budou se kraně vyjímat na zavinovačkach a i další produktech od JiTuli.