Již od příchodu na svět, miminko uklidňuje dotek. Hmat je u miminek jako první a nejvíce z rozvinutých smyslů. Ohraničený prostor, jim navozuje pocit bezpečí, na jaký byly zvyklé, u miminky v příšku. Proto si děti rády dávají něco přes hlavičku. TuliSníkek je určený pro miminka, aby mohla žmloulat něco v ručičce. TuliMeda je velký, 90cm dlouhý kamarád a ochránce do postýlky, ke kterému se dítě může přitulit celým tělíčkem.

TuliMeda

Každé dítě miluje plyšáky a tulení. TuliMeda od JiTuli je napad zkombinovaný z plyšáka, tulení a polštáře. Byl navržený do postýlky, aby děti měly možnost se k němu přitulit celým tělem, obejmout ho, nebo si dokonce na něj lehnout a spát. Děti jej využívají také jako sedátko. Tento velký kamarád, 90cm dlohý, splnil svůj účel. TuliMeda podpoří také klidný spánek. Dítě má díky němu pocit, že není v postýlce samo a zlé sny jsou pryč.

TuliMeda je vyrobený z kvalitní 100% bavlny a hebounkého plyše. Uvbitř je silanizované duté vlákno. Toto speciálně upravené vlákno odpuzuje prachové částice. Také je zcela nestravitelné pro roztoče, bakterie a další nepříjemné mikroorganismy a odpuzuje je. Všechny materiály použité na výrobu TuliMedi mají certifikaci OEKO-TEX Standard 100, I. třída.  

TuliSnílek
Hmat je u miminek jako první a nejvíce z rozvinutých smyslů. Proto děti uklidňuje žmloulat něco v ručičce. Batolata také milují, když mají při usínání někde zachumlaný obličej. Je to pro ně známý pocit z dělohy a potřeba ohraničeného prostoru. TuliSnílek je navržen k těmto účelům. Je to hračka a napůl kousek látky, které miminko lehce sevře v ručičce, nebo miminku zakryje obličej při usínání. 


TuliSnílek  je vyrobený z kvalitní 100% bavlny a hebounkého plyše. Uvbitř je silanizované duté vlákno. Toto speciálně upravené vlákno odpuzuje prachové částice. Také je zcela nestravitelné pro roztoče, bakterie a další nepříjemné mikroorganismy a odpuzuje je. Všechny materiály použité na výrobu TuliMedi mají certifikaci OEKO-TEX Standard 100, I. třída.