Kdo jsem, co dělám a jaký je můj směr

O mně

Jmenuji se Jitka a značku VývojDětí, ze které vznikl eshop JiTuli, jsem založila v roce 2017. Přivedla mě k ní moje malá dcera Elen, díky které jsem znovu mohla nahlédnout do dětského světa a být jí tak nejblíž, jak to jen jde.

Vždy mě fascinovalo, jak funguje lidské tělo jako celek. Prošla jsem mnoha kurzy od anatomie až po psychomotorický vývoj dětí. Dva roky jsem pak díky tomu působila jako lektor psychomotorického vývoje, kdy jsem poznala celou řadu dětí s vývojovými potížemi. Příčiny těchto potíží nebyly genetického původu, jejich rodiče jen na samém počátku života svých dětí jednoduše neměli dostatek správných informací.

Prostřednictvím své značky se tak rodičům snažím předávat vše, co považuji z hlediska vývoje dětí za důležité. Myslím si, že v žádné výbavičce pro miminko by neměla chybět péřová zavinovačka. Přečtěte si proč.

„Rozhodnutí, zda mít dítě, je velice závažné. Znamená to dovolit vlastnímu srdci vyskočit a chodit okolo.“ Elizabeth Stone

O značce

V rámci značky JiTuli vyrábím jen to, co rodiče pro zdravý vývoj miminka opravdu potřebují. Dbám na to, aby mohli všechny produkty využít na více způsobů a aby jim vydržely dlouhou dobu. Není potřeba toho mít hodně, stačí si jen správně vybrat. Třeba péřovou zavinovačku miminko následně využije jako měkkou peřinku do postýlky, a nepochybně ji pak díky kvalitním materiálům využije i nově příchozí sourozenec.

Při výrobě, balení a expedici myslím na udržitelnost, etiku a životní prostředí. Když to jde, používám převážně papírové krabice i lepicí pásky. Výroba probíhá kompletně v České republice v naší dílně. Od první nitky, výběr peří a kvalitních materiálů, až po odeslání objednávky. Máme tak pod kontrolou, z jakých materiálu je vše vyrobeno a jak. Absolutní gro je peří a materiály použity na výrobu. Například péřové zavinovačky JiTuli jsou vyráběné ze sypkoviny s ošetřením stříbroaktiv proti rotočům.

Celou značku řídím sama s rodinou. Mám mnoho dalších plánů týkajících se produktů přímo z naší výroby, ale také produkce od českých malovýrobců, kterou budu postupně přidávat na e-shop.   Takže se máte na JiTuli na co těšit ! :-)

Jitka "Zatulte své děti do produktů od JiTuli"