Přichází jaro a léto a my vás chceme vybavit na jízdu v kočárku. Proto jsme pro vás připravili řadu produktů přímo do kočárku.

Jedním z největším pomocníkem, je péřová zavinovačka. Díky peří zajistí dítěti správnou polohu a hlavně, úžasně tlumí otřesy z jízdy a hlavička miminka je krásně chráněna. 

Péřová zavinovačka JiTuli je plněna 100% husím peřím v poměru 80/20% drané a prachové. Tato kombinace je ideální, aby dítěti udržela správnou polohu, ale i teplotu.

Prachové peří se nachází ve spodní části hrudníku hus a má za úkol, chránit před chladem a teplem. Pravě proto je prachové peří kouzelným izolantem a péřové zavinovačky díky němu mají termoregulační schopnost, díky které, bude vaše miminku stále v teple, ale nebude se přehřívat.


Péřový polštářek JiTuli do kočárku svým rozměrem naprosto vyhovuje, 40x40 cm a sedne tak přímo pod hlavičku miminka. Díky tomu, že je z peří, hlavička miminka se do něj propadně a nevytvoří mu žádný schod mezi krční páteří. 

Péřový polštářek je skvělá prevence proti upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Žádný jiný materiál nedokáže péřový polštářek nahradit.


Prostěradlo do kočárku je velmi praktické. Můžete jej kdykoliv sundat a vyprat. Díky tomu, že je vyrobeno z 95% z bavlny, dítě se na něm bude méně potit.