Pamatujete na ten známý pocit bezpečí, když vás maminka přivinula do náruče? Už od chvíle, kdy se narodíme, máme v podvědomí vzpomínku na devět měsíců, kdy jsme vyrůstali v prostoru bříška, které nás neustále okolo objímalo. A právě zavinovačky pro miminko představují prostředí, na které si tolik zvyklo. Zároveň v zavinovačce můžou už od prvních měsíců bezpečně a ve stabilní poloze pozorovat svět, rozhlížet se na všechny strany a přiřazovat zvuky, které znali z bříška, konkrétním lidem a věcem. A to, jak při chování, kojení, ale i v kočárku, kde ztlumí otřesy při jízdě. 

Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech. 

Naše zavinovačky vybíráme ze sypkoviny, které ne jen, že splňuje atestaci pro děti do tří let, ale ještě navíc má ošetření  STŘÍBROAKTIV, díky kterému jsou péřové zavinovačky JiTuli absolutní královnou mezi zavinovačkmi. Stříbroaktiv je antivirová a antibakteriální ochrana fungující na bázi iontů stříbra redukující obsah bakterií až o 95%

Jak vybrat správnou velikost péřové zavinovačky?

Velikost zavinovačky si zvolte podle stáří a váhy vašeho miminka. Pro novorozence doporučujeme velikost Klasik. Vzor volte podle svého vkusu a doporučujeme zavinovačku doladit i péřovým polštářkem, který vám společně se zavinovačkou vytvoří soupravu do postýlky, která bude dělat radost vašim nejmilejším klidně i několik let.

Díky zavinovačce se vaše miminko bude cítit bezpečně v postýlce, kočárku i v náručí. V nabídce zavinovaček pro miminka najdete různé rozměry, barvy i vzory.