Péřové zavinovačky Mini

Poskytněte vašemu čerstvě narozenému miminku pocit bezpečí, jaké zažívalo v bříšku. Kojenecká zavinovačka představuje tolik známé prostředí, protože miminko objímá stejným způsobem. Přináší mu tak pocit bezpečí, jako kdybyste si ho přitiskli k sobě. Zároveň v zavinovačce může už od prvních měsíců bezpečně a ve stabilní poloze pozorovat svět. A to, jak při chování, kojení, ale i v kočárku, kde ztlumí otřesy při jízdě. 

Nejmenší rozměr se hodí pro novorozence, předčasně narozená miminka, nebo ta s nízkou porodní váhou. Čtvercový rozměr 75x75 cm je krásně obejme, a jakmile ze zavinovačky vyrostou, můžete ji lehce rozložit a používat jako peřinku nebo podložku na hraní. Pokud se rozhodnete ji využít jako peřinku, doporučujeme k ní pořídit i stejně kvalitní polštářek.

Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech.

Hledáte malou velikost zavinovačky pro miminka? Vyberte si ze široké nabídky zavinovaček v rozměrech mini a dopřejte vašemu miminku pocit bezpečí.