Zvyklo si vaše děťátko na zavinovačku, jako na místo plné bezpečí? Dopřejte mu pocit jako u maminky v bříšku i ve chvíli, kdy z menší zavinovačky vyroste. Díky většímu množství peří se dokonale přizpůsobí a bude spinkat jako v bavlnce.

Rozměr maxi se svou hmotností, rozměrem i množstvím peří patří mezi zavinovačky pro větší miminka – děti od 3 měsíců, nebo větší novorozence od zhruba 4 kg. Hmotnost peří se přizpůsobí váze dítěte tak, aby peří pod miminkem pracovalo. Miminko se do peří propadne a peří se pod tělíčkem dítěte rozestoupí do stran. Jedině tak dítěti vytvoří zavinovačka správnou polohu, aby se mohlo dobře vyvíjet.

Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech. Navíc k němu můžete vybrat i náhradní povlak, abyste mohli vše prát podle potřeby.

Péřová zavinovačka 100x100 cm miminko krásně obejme, a jakmile ze zavinovačky vyroste, můžete ji lehce rozložit a používat jako peřinku. Pokud se rozhodnete ji využít jako peřinku, doporučujeme k ní pořídit i stejně kvalitní polštářek.

Větší zavinovačky jsou ideální volbou pro větší miminka, nebo pro děti od 3 měsíců. Vyberte si z různých barev i vzorů, které oživí každý dětský pokojíček.