Péřový polštářek a mantinel do postýlky Medvědi/Modrá

Původní cena 1 340 Kč. Ušetříte 40% (536 Kč) 804 Kč
Skladem
ks

Dětský polovysypaný péřový polštářek, společně s mantinelem do postýlky, vytvoří dítěti ochranu a příjemné prostředí, pro klidný spánek. Více

Polštářek využijete již od narození dítěte, pod miminko v zavinovačce. Vytvoří nakloněnou rovinu, abychom zabránili například vdechnutí po ublinknutí. Miminko je na polštářku v jeho přirozené poloze klubíčka, hlavička je vyvýšená a krásně protažená v šíji.

Polštářek je dále nepostradatelný pro dráždivější miminka s tendencí k záklonům. V těchto případech je namístě polštářek využít také do kočárku.

Péřový polštářek je důležitým doplňkem při spaní a odpočinku. Miminko vyhledává ohraničený prostor, na který bylo zvyklé u miminky v bříšku a tak bude cestovat po postýlce, dokud nějaký nenajde. Péřový polštářek je polovysypaný a díky peří se do polštářku hlavička miminka propadne a polštářek nevytvoří žádný schod mezi krční páteří a hlavičkou. Miminku se hlavička naopak krásně protáhne v šíji a dítě se může krásně zatulit a klidně spinkat. Péřový polštářek je vhodný pod hlavičku dítěte na spinkání pro děti od 6m, kdy umí druhé vzpřímení. 
Péřový polštářek je skvělá prevence proti upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Žádný jiný materiál nedokáže péřový polštářek nahradit.

Péřový polštářek se skládá ze sypkoviny, plněné speciální kombinací prachového a draného peří, a z potahu, který je ze 100% bavlny a lze kdykoliv sundat a libovolně prát. Povlak lze vybírat a kombinovat také s péřovou zavinovačkou a mantinelem a společně Vám vytvoří krásný set do postýlky.

Mantinel do postýlky je vyroben z venkovních stran ze 100% bavlny a měkká vnitřní výplň pomůže Vašemu děťátku cítit se bezpečně a zároveň chrání před nárazy.

Díky šňůrkám mantinel krásně drží připevněn k postýlce.

Mantinel je vhodný do postýlek o rozměrech 120x60 cm.

Mantinel je možné prát v pračce na 30 stupňů. PŘI ŽEHLENÍ NEPOUŽÍVAT PÁRU!!!

Materiály použité na výrobu zavinovaček mají atestaci Oeko-Tex Standard na výrobky pro děti do tří let.