Péřový polštář Velký Větvičky

2 440 Kč
Skladem
ks

Velké péřové polštáře JiTuli jsou Váš stříbrný poklad do dětské postýlky nebo také do vaší ložnice.  Jsou polovysypané, netvoří příliš velký schod mezi krční páteří a jsou vhodný pro všechny spánkové polohy. Mají antivirová a antibakteriální  úpravu. Více

Velké péřové polštáře JiTuli jsou Váš stříbrný poklad do dětské postýlky nebo také do vaší ložnice. 

Mají klasický rozměr 70x90 cm a jsou polovysypané. To znamené, že netvoří příliš velký schod mezi krční páteří a díky tomu jsou vhodné pro děti. Někteří dopělí tento nadýchaný, měkký a lehký polštář uvítají také, protože Vám zajistí vynikající podporu pro vaši hlavu a krční páteř a je užasně poddajný, vhodný pro všechny spánkové polohy.

Polštáře jsou z nejjemnějšího husího peří s úpravou STŘÍBROAKTIV, díky které je absolutní jedničkou na trhu. Antivirová a antibakteriální ochrana fungující na bázi iontů stříbra redukující obsah bakterií až o 95%! Zabraňuje množení plísní, mikroorganismů a roztočů, čímž se tento péřový polštář stává hypoalergenní a zajistí vám tak maximálně komfortní, čisté a zdravé spaní.

Jedná se o 100% přírodní produkt a neobsahuje žádné umělé náhražky.

Potah: 100% bavlněná sypkovina ošetřená aktivním stříbrem T 25-25 Silver

Výplň: 100% prachové bílé husí peří, které je nerecyklovatelné, důkladně čištěné, ověřené veterinární kontrolou, zbavené veškerých nečistot a prachu.