Merino deka Šedá

Luxusní pletená deka ze 100% MERINO VLNY s Bluesign®certifikát nejvyšší ekologické šetrnosti a bezpečnosti. V zimě zahřeje a v létě ochladí. Krásny hladký vzor, který se hodí ke všemu, jak do postýlky, tak do kočárku. Více

Luxusní pletená deka ze 100% MERINO VLNY s Bluesign®certifikát nejvyšší ekologické šetrnosti a bezpečnosti. Čistě přírodní vlákno Merino se při likvidaci rozloží zpět do země přirozenou cestou.

Merino vlna je unikátní v tom, že v zimě zahřeje a v létě ochladí. Vlákno Merino pojme vlhkost o hmotnosti 30 % svého suchého stavu a díky tomu je úžasně prodyšná. Speciální šupinkovitý povrch vlněného vlákna zamezuje množení bakterií.

Na pokožce neškrábe - vlna Merino je jednou z nejjemnějších a nejměkčích vln a její vlákna jsou mnohem tenčí než jiné typy vln.

Rozměr deky: 75x90 cm

Snadná údržba - díky novým výrobním technologiím je možné deku prát v pračce  na 30 stupňů. 

Krásny hladký vzor, který se hodí ke všemu, jak do postýlky, tak do kočárku. Barvy můžete kombinovat s ostatními výrobky značky JiTuli.

Použitý materiál splňuje nejpřísnější požadavky na výrobu produktů pro děti do 3 let. Produkt je vyroben v České Republice.