Dekorační polštářek Flíčky

290 Kč
Skladem
ks

Dekorační polštářek má rozměr 40 x 40 cm a je jedním z nejoblíbenějších interiérových doplňků. Svým vzorem, který je stejný jako naše péřové zavinovačky, dokonale doladí pokojíček malého miminka. Dekorační polštáře mohou mít ryze estetickou funkci, ale mohou splňovat i praktické účely. Můžete jej využít jako opora například při kojení, nebo čtení. Pro děti mohou být barevné dekorační polštáře zábavnou hračkou. Vyrobené jsou z čisté bavlny. Více

Dekoračné polštářek má rozměr 40 x 40 cm a je  jedním z nejoblíbenějších interiérových doplňků. Svým vzorem, který je stejný jako naše péřové zavinovačky,  dokonale doladí pokojíček malého miminka. Dekorační polštáře mohou mít ryze estetickou funkci, ale mohou splňovat i praktické účely. Můžete jej využít jako opora například při kojení, nebo čtení. Pro děti mohou být barevné dekorační polštáře zábavnou hračkou.
Povlak na polštářek je vyrobené jsou z čisté bavlny a mají atestaci Oeko-Tex Standard na výrobky pro děti do tří let.
Vnitřek polštářku tvoří duté vlákno ve formě kuliček. Neztrácí tvar, nesléhává se. Je vhodné pro alergiky, nezadržuje prach ani roztoče. Lze prát na vysoké teploty, čímž zajišťuje vysoký hygienický standard.