Flíčky od jídla, hlíny na zahradě nebo takové, u kterých ani nevíte, kde vznikly, jsou součástí života každého dítěte – od toho nejmenšího až po ty větší. Jděte tomu naproti a rovnou vyberte výbavičku s flíčky. Slibujeme, že tyto flíčky vás hned na první pohled zaujmou svým minimalistickým a hravým vzhledem

Vzor tvoří jemné černé flíčky, které se skvěle hodí do klučičího i holčičího pokojíčku. Sladit můžete rovnou celou výbavičku pro miminko od zavinovačky, hrací deky, polštářkuaž po čepičku nebo tulítko. 

Péřové zavinovačky ve vzoru černých flíčků kombinujeme s bílou a okrovou barvou. Je jen na vás, kterou kombinaci pro vaše miminko vyberete. Díky přírodnímu péřovému materiálu, s kterým česká značka JiTuli pracuje, si můžete být jistí, že teplota miminka nebude kolísat a peří zastane termoregulační funkci. To znamená, že v teple ochladí, v zimě zahřeje a předchází pocení. Stane se tak ideálním parťákem pro miminka narozená v horkém létě i v nejchladnějších zimních dnech. 

Pořiďte miminku praktickou výbavičku. Pokud máte rádi hravé vzory, minimalistické černé flíčky budou tou správnou volbou.